KOZŁOWSKI-RUSIN-PIECZYŃSKI

KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH

  • reprezentacja
  • windykacja
  • pisma
  • projekty umów
  • rejestracja spółek
  • opinie
  • badania stanu prawnego

KANCELARIA

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu prowadzoną przez nas Kancelarię Radców Prawnych „Kozłowski, Rusin, Pieczyński” s.c. (NIP:5421032945) w Białymstoku oraz usługi przez nas świadczone.

Kancelaria istnieje od 1995 r., jej wspólnikami są radcowie prawni, Marek Kozłowski, Wojciech Rusin
i Marcin K. Pieczyński
. W ramach Kancelarii czynności prowadzą również współpracujący z nią radcowie prawni, adwokaci oraz aplikanci radcowscy.

Kancelaria nasza specjalizuje się w obsłudze prawnej działalności podmiotów gospodarczych. Świadczymy pomoc prawną w pełnym zakresie obowiązującego porządku prawnego udzielając opinii prawnych, sporządzając ekspertyzy prawne oraz informacje o stanie prawnym. Na Państwa zlecenie będziemy prowadzić również zarządzanie wierzytelnościami przez proces ich windykacji zarówno w etapie przedsądowym jak i sądowo – egzekucyjnym.

Nasze działania mają na celu ochronę interesów naszych Kontrahentów w postępowaniach przed  sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, organami administracji publicznej i  samorządowej oraz przed organami egzekucyjnymi.

W sferze naszych szczególnych zainteresowań pozostają również dziedziny prawa oświatowego, samorządowego, bankowego, energetycznego i spółdzielczego.

W ramach prowadzonych zleceń gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę prawną z udziałem wysokiej klasy profesjonalistów. Wszystkie czynności są podejmowane z udziałem radców prawnych, adwokatów, aplikantów radcowskich lub prawników działających pod ich ścisłym nadzorem.

Do dyspozycji naszych Partnerów stawiamy możliwość składania nam bieżących zleceń za pomocą poczty elektronicznej lub innych powszechnie dostępnych środków technicznych porozumiewania się na odległość, dzięki czemu znakomicie skracany jest czas realizacji zlecenia. Jesteśmy gotowi świadczyć pomoc prawną również w siedzibie Kontrahenta.

Zapraszając do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, znajdującymi się na dalszych stronach, pozostajemy z wyrazami szacunku